miniatura   Przedszkole Prywatne "Casper"
Wola Skromowska 55
21-150 Kock
tel. 513 727 291
e mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
strona: www.wola-skromowska.przedszkolecasper.eu
Facebook

Przedszkole w Woli Skromowskiej powstało w 2015 r. w nowym budynku przy Zespole Szkół.  Każdy Casperek kilka razy w tygodniu może brać udział w zabawach i grach na sali gimnastycznej szkoły. Dysponujemy pięknymi, dużymi, kolorowymi salami. Prowadzimy zajęcia m.in. z języka angielskiego, rytmiki, tańców. Do dyspozycji Dzieci zawsze jest Logopeda. Organizujemy teatrzyki i koncerty, na które zapraszamy również Kolegów ze szkoły. Mamy piękny plac zabaw oraz boisko. Co nie mniej ważne przyjmujemy Dzieci już od 1,5 roczku.