miniatura  

W niedzielne popołudnie 4 czerwca odbył się zorganizowany pod patronatem Wójta Gminy Firlej Pana Sławomira Cieszko -  Przegląd Piosenki w której wzięły udział dzieci i młodzież z terenu naszej gminy. Po raz pierwszy zaprezentowały się tak licznej publiczności dzieci z Przedszkola „Casper” w Firleju i w Woli Skromowskiej. Swoich utalentowanych reprezentantów miały też: Zespół Szkół w Firleju, Zespół Szkół w Woli Skromowskiej oraz Publiczna Szkoła Podstawowa w Nowym Antoninie.

Zachwycona publiczność miała możliwość wysłuchania bardzo zróżnicowanego repertuaru począwszy od uroczych dziecięcych piosenek po dojrzałe utwory.

Na święto piosenki przybyły licznie całe rodziny a atrakcji szczególnie dla najmłodszych nie brakowało. Tłumnie oblegane były stoiska w których animatorzy ze Stowarzyszenia „ToMyRazem” przygotowali szereg atrakcji dla najmłodszych. Wielbiciele zwierząt mogli skorzystać z przejażdżki kucykami. Aktywne maluchy korzystały także z placu zabaw „Podwórko Nivea”, który cieszył się wielkim powodzeniem.

W trakcie Przeglądu odbywała się także loteria fantowa w ramach kampanii „Kilometry dobra”,  która zasiliła fundusz przeznaczony na zajęcia dla dzieci i młodzieży z terenu Gminy Firlej.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania Przeglądu Piosenki. Należy także podziękować licznej grupie wolontariuszy, którzy  pomagali w organizowaniu atrakcji towarzyszących Przeglądowi Piosenki. Miłośników tańca i piosenki zapraszamy za rok.