miniatura   Samorządowy Zespół Administracyjny Szkół
Partyzancka 21
21 - 136 Firlej
tel.(81) 857-52-03
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
BIP: http://szaszfirlej.bip.lubelskie.pl

Samorządowy Zespół Administracyjny Szkół w Firleju został powołany Uchwałą       Nr XI/74/95 Rady Gminy w Firleju z dnia 28 grudnia 1995 roku. Jest jednostką obsługującą Zespół Szkół w Firleju oraz Zespół Szkół w Woli Skromowskiej. Głównym zadaniem SZASz jest prowadzenie wspólnej obsługi finansowo – księgowej, administracyjnej i organizacyjnej szkół , dla których organem prowadzącym jest Gmina Firlej.

Pracami SZASZ kieruje Dyrektor - mgr Bodziacka Bogumiła

Utworzono stanowiska: Głowna księgowa – mgr Marzęta Zofia

                                   Starszy referent - mgr Och Mirosława

                                   Referent - mgr Wiącek Dorota