miniatura  

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji – GOSiR

ul. Choiny 1,  21-136 Firlej

Tel. 609 336 533

Fax: (81) 85-75-081

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Strona internetowa gosir.firlej.pl

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji - GOSiR - to ośrodek wczasowy położony w bezpośrednim sąsiedztwie malowniczego jeziora Firlej, okalającego go promenadą pieszo-rowerową zjawiskowo oświetloną nocą, co sprawia, iż nasza miejscowość stała się centralnym punktem lubelskiej turystyki wypoczynkowej.

    Oferujemy szeroki wachlarz możliwości spędzania wolnego czasu, począwszy od uprawiania sportów wodnych pod czujnym okiem naszych ratowników, z wykorzystaniem sprzętu, w jaki wyposażony jest nasz ośrodek, poprzez spacery wyznaczonymi szlakami wycieczkowymi, po niczym nie skażony relaks z wędką u boku. Ponadto, pomosty rekreacyjne i rozległa piaszczysta plaża gwarantuje idealne warunki dla amatorów sportów plażowych.

     Nasza baza noclegowa stanowi ponad 70 miejsc noclegowych ulokowanych w domkach letniskowych, z których część posiada pełny węzeł sanitarny i oddzielnych pokojach, każdy z własną łazienką . Dla osób preferujących bardziej bezpośredni kontakt z naturą przygotowaliśmy blisko 300 miejsc na polu namiotowym ze specjalnie przygotowanymi stanowiskami dla przyczep camp. z pełnym zapleczem sanitarnym.