Gminny Dzień Kobiet w Gminie Firlej

Dnia 12 marca w niedzielne popołudnie w hali sportowej Zespołu Szkół w Firleju odbył się koncert pt. „Kwiatek dla Ewy”, który był muzycznym prezentem podarowanym naszym Paniom przez wszystkich Panów. Na scenie piękny program słowno – muzyczny zaprezentowali artyści agencji artystycznej „Scena Juno” z Lublina.

Inicjatorem tego uroczego w swojej wymowie koncertu był Wójt Gminy Firlej Pan Sławomir Cieszko, który w roli gospodarza -  powitał wszystkie przybyłe Panie serdecznymi życzeniami i pięknymi tulipanami.

Na scenie królowały rytmy znanych polskich przebojów z lat 60-tych, 70-tych i 80-tych oraz piosenki lwowskie, warszawskie, śląskie i góralskie, które były śpiewane wspólnie z licznie zgromadzoną publicznością. Zwięczeniem koncertu były pieśni i tańce cygańskie wykonane w oryginalnych strojach.

Występ bardzo podobał się wszystkim przybyłym Paniom a wspaniała muzyka, barwne stroje oraz uśmiechnięci wykonawcy pozostawili po sobie miłe i niezapomniane wrażenia.