Medale Tenisistów Stołowych LUKS "Kłos" Wola Skromowska

W Zamościu rozegrane zostały Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Tenisie Stołowym w kategorii młodzieżowiec. Startowało w nich trzech zawodników klubu z Woli Skromowskiej: Maciej Krasucki, Adrian Stachyra i Krzysztof Siwek. Wszyscy z nich zdobyli medale. Maciej Krasucki złoty w grze deblowej z Kamilem Głowinkowskim z AZS UMCS Lublin, złoty w grze mieszanej z Patrycja Waszczuk z SMS Włodawa, srebrny w grze pojedynczej przegrywając w finale z Rostislawem Majowec Trefla Zamość. Para Adrian Stachyra i Krzysztof Siwek wywalczyli srebrny medal wygrywając po drodze z bardzo mocnym deblem Rostisław Majowec i Waldemar Dziuba (Trefl Zamość, Sokół Zwierzyniec). Adrian Stachyra w grze pojedynczej wywalczył brązowy medal, a Krzysztof Siwek indywidualnie uplasował się 5-8 miejscu.

Maciej Krasucki zdobył prawo gry w Mistrzostwach Polski Młodzieżowców, które będą rozegrane w dniach 7-9 kwiecień w Białymstoku. Zdobycie 6 medali przez zawodników LUKS Kłos Wola Skromowska na Mistrzostwach Województwa jest jednym z największych sukcesów sportowych w 40-letnim historii istnienia tenisa stołowego w Woli Skromowskiej.

Członkowie klubu mogą odnosić sukcesy sportowe i startować w zawodach różnego szczebla dzięki dotacjom otrzymywanych od Samorządu Gminy Firlej oraz bezpłatnego korzystania z hali sportowej Zespołu Szkół w Woli Skromowskiej. Trenerem trzech grup szkoleniowych w klubie jest nauczyciel wychowania fizycznego w Zespole Szkół Paweł Pawlas.

                                                                  Prezes LUKS Kłos Wola Skromowska

                                                                                         Leon Filipek