miniatura   W ostatnim czasie zawodnicy klubu LUKS „Kłos” brali udział w Mistrzostwach Polski oraz czterech imprezach rozgrywanych na poziomie wojewódzkim.

W dniach 13-17 stycznia 2018r. medalista Mistrzostw Województwa Lubelskiego – Maciej Krasucki uczestniczył w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Tenisie Stołowym w Ustrzykach Dolnych.
    Sześciu naszych zawodników w sobotę 17 lutego 2018r. wzięło udział w I Turnieju Grand Prix LZS rozgrywanym w Niedźwiadzie. Zawodnicy ci to Michał Duszyński, Radosław Drewienkowski, Krzysztof Olek, Adrian Stachyra, Krzysztof Siwek i Bartosz Aftyka.
    W meczach II ligi LUKS „Kłos” Drużyna I pokonał na wyjeździe UKS Wolę Osowińską 7:3 oraz KS Sygnał Lublin 6:4 będąc tym razem gospodarzem meczu. LUKS „Kłos” Drużyna II w meczach 3 ligi przegrał w Zwierzyńcu z Sokołem 1:9 oraz w meczu rozegranym na własnej sali pokonał drużynę Topspin Kurów 7:3.
    Zawodnicy klubu LUKS „Kłos” Wola Skromowska podczas zawodów mieli przyjemność reprezentować drużynę i gminę Firlej w nowych zestawach odzieży sportowej. Stroje te sygnowane są logiem klubu i gminy, zostały zakupione z dotacji otrzymanej z Samorządu Gminy Firlej.