Wojtowicz  

Gospodarstwo agroturystyczne „Pokojowo”
Baran 13, 21-136 Firlej
kom.: 783 256 391
Facebook: @pokojowofirlej
Airbnb: Pokojowo

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Polecamy się wszystkim amatorom leśnych spacerów, wycieczek rowerowych, jazdy konnej oraz oczywiście spędzania czasu nad lokalnym Jeziorem Firlej. Zapraszamy serdecznie na tanie noclegi blisko natury. Chcesz odpocząć od zgiełku miasta, bądź jesteś przejazdem i szukasz noclegu ? Zapraszamy do Pokojowo.

W budynku letniskowym znajdują się 3 oddzielne pokoje, z czego każdy wyposażony jest w łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym. Oferujemy także pościel, papier toaletowy oraz mydło. Nasi goście mogą rozpalić grilla lub ognisko, czy też skorzystać z tras rowerowych, a także atrakcji pobliskiej stadniny koni. 

Pokojowo to wspaniałe miejsce na wyciszenie ze względu na brak bezpośredniego sąsiedztwa oraz otaczający dom ze wszystkich stron las. Tutaj można poczuć się jak w innym świecie, porzucić problemy i “zresetowac” umysł, napawając się pięknem otaczającej przyrody.

Zapraszamy do rezerwacji pokoi do 6 osób na sezon 2019 w cenie 30zł od osoby za noc. Informacje na temat dostępności oraz rezerwacje prowadzimy drogą telefoniczną. Istnieje możliwość negocjacji przy pobycie powyżej tygodnia.

Recenzje znajdziecie Państwo na portalu Airbnb, obiekt "Pokojowo", gdzie można również dokonać rezerwacji.

Zapraszamy także do polubienia nas na portalu Facebook: @pokojowofirlej