Wojtowicz  

Wiesława Krupa,
Serock 23
21-136 Firlej,
kom. 511 084 406


Gospodarstwo jest pięknie położone wśród rozległych łąk. W odległości 500 m znajduje się jezioro Firlej, 1500 m jest do rzeki Wieprz. Są tutaj znakomite warunki do uprawiania turystyki rowerowej, pieszych wędrówek, wędkowania.

Gospodarstwo położone jest na działce o powierzchni 7000 m. Cała działka jest ogrodzona. Na jej terenie znajdują się dwa oczka wodne, plac zabaw dla dzieci, duża altana z grillem, miejsce na ognisko, taras widokowy (piękny widok na łąki) a także parking samochodowy. Gospodarstwo oferuje również możliwość wypożyczenia rowerów i łodkę.

Do dyspozycji gości znajduje się 5 pokoi dwu-, trzy- i czteroosobowych z samodzielną łazienką i telewizorem oraz jeden apartament. Gospodarze oferują pełne wyżywienie na bazie zdrowej, polskiej kuchni, w ramach wyżywienia: domowe obiady, kawa, herbata i ciasto.

Zapraszamy gości w od maja do października. Mile widziane są rodziny z dziećmi, dla których przewidujemy zniżki cenowe. Ceny pobytu - do uzgodnienia.

ZAPRASZAMY!