wez  

Noclegi Chill Inn

ul. Serocka 23,
21-136 Firlej,
tel. 663 966 875
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.chill-inn.pl
Facebook

Szanowni Goście!

Z radością prezentujemy Państwu ofertę noclegową Chill Inn.

W naszym obiekcie znajduje się 7 pokoi dwu- oraz czteroosobowych. Łącznie posiadamy 18 miejsc noclegowych. Pokoje zostały oddane do użytku w 2015 oraz 2016.roku Zapraszamy do -GALERII- gdzie mogą Państwo zobaczyć wszystkie dostępne pomieszczenia.

Do dyspozycji gości udostępniamy również: dwie w pełni wyposażone kuchnie, cztery łazienki, świetlicę, przestronne podwórze z grillem i miejscem na ognisko, hamakiem, huśtawką, kompletem mebli ogrodowych.

Cena noclegu to 40 zł/os. za dobę. W przypadku dłuższego pobyty przewidujemy upusty. Istnieje możliwość wynajmu całej kwatery na preferencyjnych warunkach.

Zapraszamy do rezerwacji pod numerem 663 966 875 oraz za pośrednictwem adresu e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Po dokonaniu rezerwacji prosimy o wpłatę zaliczki na nr konta: 50 1020 5558 1111 1768 1840 0051. W tytule przelewu należy wskazać nazwisko oraz termin pobytu.