upo   Urszula i Piotr Osikowie,
Wola Skromowska 1,
21-150 Kock,
tel. 606 298 797, 511 861 779

Gospodarstwo jest pięknie położone w spokojnym miejscu, z dala od ruchu ulicznego, zaledwie 100 metrów od rzeki Wieprz, na której istnieje zalew przeznaczony na kąpielisko. W odległości ok. 1 km znajduje się las bogaty w grzyby i jagody. W niewielkiej odległości najdują się dwa jeziora: Firlej i Kunów. Są tutaj znakomite warunki do uprawiania wędkarstwa, turystyki pieszej i rowerowej. Do dyspozycji gości jest także sprzęt wodny - kajaki, które znajdują się u gospodarzy. Ponadto jest wydzielone miejsce na ognisko, grill i plac zabaw dla dzieci. Gospodarze organizują przejażdzki po okolicy, zimą - kuligi, a także przyjęcia i bankiety.

Do dyspozycji gości przeznaczone są dwa wygodne pokoje - sypialnie, pokój wypoczynkowy, antresola z widokiem na salon, jadalnia oraz kuchnia z pełnym wyposażeniem.

Gospodarstwo oferuje pobyt z pełnym wyżywieniem na bazie ekologicznych produktów i zdrowej, smacznej, domowej kuchni.