Logo Stowarzyszenie Gospodyń Wiejskich w Woli Skromowskiej  

ADRES:
Stowarzyszenie Gospodyń Wiejskich
Wola Skromowska 56, 21-150 Kock
Lokal Świetlicy Wiejskiej w Woli Skromowskiej

KONTAKT:
tel: 512 721 772; 789 470 653
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
strona: www.sgw-wolaskromowska.pl
facebook: https://pl-pl.facebook.com/Stowarzyszenie.Gospodyn.Wiejskich

DANE:
KRS: 0000319678
REGON: 06043373200000
NIP: 7142008334

PREZES ZARZĄDU: URSZULA OSIK

Stowarzyszenie Gospodyń Wiejskich w Woli Skromowskiej powstało w grudniu 2008 roku. Jego członkinie to głównie kobiety z Woli Skromowskiej oraz okolicznych miejscowości.Przy Stowarzyszeniu działa Świetlica Środowiskowa. Cyklicznie odbywają się tam spotkania podczas których członkinie uczestniczą w warsztatach rękodzielniczych, teatralnych a przede wszystkim kulinarnych. Stowarzyszenie regularnie organizuje festyn plenerowy „Majówka Rodzinna” we współpracy z Zespołem Szkół w Woli Skromowskiej gdzie można spróbować wszystkie produkty i smakołyki przygotowane przez gospodynie. Stowarzyszenie Gospodyń Wiejskich w Woli Skromowskiej wiele razy prezentowało swoje produkty podczas imprez promujących smaki regionalne na terenie Województwa Lubelskiego za które wiele razy zdobywało nagrody. Organizacja realizuje także projekty skierowane do lokalnej społeczności