miniatura  

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informuję o opublikowaniu nowej decyzji, tj. 2018/1068, zmieniającej złącznik do decyzji 2014/709.

Link do decyzji: https://eur-lex.europa.eu/legal-content/PL/TXT/PDF/?uri=CELEX:32018D1068&qid=1532939492712&from=PL

Powiat Lubartów:

Obszar ochronny – strefa żółta- gminy Abramów, Kamionka i Lubartów z miastem Lubartów w powiecie lubartowskim

Obszar objęty ograniczeniami – strefa czerwona – gminy Niedźwiada, Ostrówek, Serniki, część gminy Firlej położona na wschód od linii wyznaczonej przez drogę nr 19, część gminy Uścimów położona na południe od linii wyznaczonej przez drogę biegnącą od zachodniej granicy gminy łączącą miejscowości Głębokie i Stary Uścimów i dalej w kierunku wschodnim do granicy gminy i część gminy Ostrów Lubelski położona na południe od linii wyznaczonej przez drogę 821 biegnącą od zachodniej granicy gminy do miejscowości Ostrów Lubelski, a następnie przez drogę biegnącą do wschodniej granicy gminy łączącą miejscowości Ostrów Lubelski, Głębokie i Stary Uścimów w powiecie lubartowskim;

Obszar zagrożenia – strefa niebieska – gminy Jeziorzany, Michów, Kock, część gminy Firlej położona na zachód od linii wyznaczonej przez drogę nr 19, część gminy Ostrów Lubelski położona na północ od linii wyznaczonej przez drogę 821 biegnącą od zachodniej granicy gminy do miejscowości Ostrów Lubelski, a następnie przez drogę łączącą miejscowości Ostrów Lubelski, Głębokie i Stary Uścimów i część gminy Uścimów położona na północ od linii wyznaczonej przez drogę biegnącą od zachodniej granicy gminy łączącą miejscowości Głębokie i Stary Uścimów i dalej w kierunku wschodnim do granicy gminy w powiecie lubartowskim.

Zasady przemieszczania w strefach ASF:

pdf iconPobierz Strefa żółta
   
pdf iconPobierz Strefa czerwona
   
pdf iconPobierz Strefa niebieska
   

St. Insp. Wet.

dr n. wet. Magdalena Smyk

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Lubartowie ul. Lubelska 105

21–100 Lubartów