miniatura  

Informacja Ośrodka Pomocy Społecznej w Firleju.

Informujemy, że pismem z dnia 14.05.2021r. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Lubartowie powiadomiło o organizowanej akcji nieodpłatnego przekazania sprzętu dla osób niepełnosprawnych z terenu powiatu lubartowskiego (wózki, chodziki ,balkoniki).

  

Planowany termin odbioru to poniedziałek 12 lipca 2021r. Osoby potrzebujące , które zgłoszą zapotrzebowanie zostaną umówione na konkretne godziny, w celu dobrania odpowiedniego sprzętu. Ze sprzętu mogą skorzystać nie tylko osoby o trwałym stopniu niepełnosprawności, , ale także z przejściowymi zaburzeniami np. powikłania neurologiczne po Covid.

Do otrzymania sprzętu nie jest konieczne skierowanie od lekarza ani orzeczenie o niepełnosprawności.

Zapisów należy dokonywać poprzez przesłanie wypełnionej  ankiety na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź do siedziby PCPR w Lubartowie .

Wzór ankiety do pobrania >>>ANKIETA<<<

Kierownik OPS w Firleju

Maria Stawinoga