miniatura   W dniu 28 września odbyła się wizyta Przedszkolaków ze Szkoły Podstawowej w Firleju, którzy zwiedzali oraz poznawali tajniki i zagadki związane z pracą Druhów Ochotniczej Straży Pożarnej w Firleju. Dzieci mogły zapoznać się z codzienną pracą strażaka, dowiedzieć się, jak wyglądają ich działania a przede wszystkim zobaczyć na własne oczy, ile druhowie przeznaczają czasu i poświęcenia, biorąc udział w swoich interwencjach.

Grupa wraz z wychowawcami: Panią Agnieszką Michalik oraz Panią Ewą Janasz - miała okazję poznać, jak ciężka jest praca naszej straży. W pokazie sprzętu oraz ostatecznym podsumowaniu uczestniczyli Wójt Gminy Firlej - Dawid Tarnowski, Gminny Komendant OSP Firlej - Henryk Król oraz druh OSP Firlej - Jarosław Fink - dziękujemy za możliwość wspólnego spotkania.

{gallery}PrzedszkoleWOSP2020{/gallery}