Zdjęcie grupowe zawodników   Pomimo wielu utrudnień  uczniowie Szkoły podstawowej im. Marii Konopnickiej w Woli Skromowskiej  udowodnili, że zawsze można na nich liczyć. Dezynfekcja, maseczki, ankieta, pomiar temperatury oraz dostosowanie się do wszelkich obostrzeń to pierwszy etap turnieju któremu musieli się poddać.
Sześć drużyn reprezentowało szkołę  w Mistrzostwach Województwa Szkolnych Par Sportowych w tenisie stołowym oraz dwie  w Wojewódzkim Turnieju Uczniowskim w tenisie stołowym. Sobotnie zawody skierowane były do drużyn reprezentujących zarówno kluby sportowe jak i szkoły co zwiększyło nasze szanse na końcowy sukces. Każda z sześciu par zakończyła swe zmagania na podium, a byli również tacy którzy odnieśli sukces w obydwu turniejach.
 
DRUŻYNOWY TURNIEJ UCZNIOWSKI
Chłopcy grupa starsza - Dawid Czajka , Marcin Rozwadowski - II miejsce
Dziewczęta grupa starsza - Weronika Pudlak, Angelika Czajka - II miejsce
 
TURNIEJ SZKOLNYCH PAR SPORTOWYCH
Żacy -Marcin Rozwadowski , Szymon Cybul - III miejsce
Młodziczki- Weronika Pudlak, Angelika Czajka - III miejsce
Młodzicy - Kuba Obroślak , Mateusz Stawinoga - I miejsce
Młodzicy - Jakub Nicpoń , Dawid Czajka - III miejsce
Kadeci - Michał Warząchowski , Michał Topyła, - I miejsce
Kadeci - Tomasz Topyła , Kacper Wilkowicz - III miejsce

{gallery}WolaOsowinska2020{/gallery}