miniatura   Dnia 1 czerwca 2017r. w parku w Firleju odbył się zorganizowany pod patronatem Wójta Gminy Firlej pana Sławomira Cieszko - I Gminny  Dzień Dziecka. Uczestnikami tego sympatycznego spotkania byli nasi najmłodsi mieszkańcy do lat 7 wraz ze swoimi rodzicami i wychowawcami.

Program festynu obfitował w wiele ciekawych wydarzeń, które wywoływały uśmiech na twarzach   wszystkim najmłodzyszch uczestników. Główną atrakcją tego dnia był występ i wspólna zabawa  z zespołem „Havanna“, a także zabawy z animatorami, tańce, zjazdy z dmuchanych zamków, malowanie twarzy. Dzieci otrzymały także sporą porcję słodkości – przygotowane przez mamy ciasto oraz dodatkowo cukrową watę, kiełbaski i popcorn.  Było więc dużo dobrej zabawy, uśmiechów najmłodszych i wspólnie mile spędzonego czasu.

Organizatorami festynu  dla najmłodszych byli:  Gmina Firlej,  Prywatne Przedszkola Casper, Zespół Szkół w Woli Skromowskiej,  Zespół Szkół w Firleju oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Firleju.

Zapraszamy za rok.