miniatura   W dniu 21 stycznia 2018 r. na hali sportowej Zespołu Szkół w Firleju odbył się Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Firlej. W zawodach wzięło udział 5 drużyn, które rozegrały mecze systemem każdy z każdym.

OSP Przypisówka – ZWBŁ 0-1

Klasyfikacji końcowej dokonano w dwóch kategoriach wiekowych. W kategorii do 35 roku życia zwyciężył zespół Łobuzów, drugie miejsce zajął GUKS, trzecie miejsce przypadło OSP Przypisówka. W kategorii wiekowej powyżej 35 roku życia pierwsze miejsce zdobyła drużyna ZWBŁ przed drużyną Seniorów. Królem strzelców turnieju został Dominik Łukasiewicz - 5 bramek.
Puchary i pamiątkowe dyplomy, ufundowane przez Wójta Gminy Firlej Pana Sławomira Cieszko, zostały wręczone uczestnikom przez Zastępcę Wójta Pana Dariusza Firczuka.
Turniej przebiegał w miłej sportowej atmosferze. Organizatorem turnieju był Dyrektor oraz nauczyciele wychowania fizycznego Zespołu Szkół w Firleju.