miniatura   W tym roku Dożynki Powiatowo-Gminne odbędą się w naszj gminie. 29 sierpnia o godzinie 11:00 spotkamy się przed Kościołem Parafialnym w Firleju aby rozpocząć obchody uroczystą mszą. Następnie korowód dożynkowy uda się na miejsce, gdzie odbędzie się cała część oficjalno-artystyczna i gdzie pozostaniemy do końca dnia - Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Firleju. Tam o godzinie 14:00 rozpocznie się ceremoniał uroczystości dożynkowych, konkurs wieńców, turniej dyscyplin wszelakich oraz występy artystów. Oprócz tego czekają na nas również wydarzenia towarzyszące, oraz wystawcy z własnymi produktami regionalnymi, rękodziełami i nie tylko. A na zakończenie dnia zawitają do nas gwiazdy wieczoru: COLOMBO, NEWS oraz Andrzej Piaseczny. Serdecznie zapraszamy.